top of page

KURUMUMUZ HAKKINDA

  Yüksek öğrenimini Türkiye’de yapmak isteyen  yabancı uyruklu öğrenciler ülkelerindeki eğitim sistemine alışkın olduklarından, adaptasyon ve motivasyon eksikliği gibi sorunlar yaşarlar. Bu durum, yeterli bilgi ve birikime sahip olsalar bile  hak ettikleri başarıyı göstermelerinde engel teşkil eder.  

  Yabancı Öğrenci Sınavı'na (YÖS) katılan  öğrencilerimizin yaşadığı bu olumsuzlukları en aza indirmek, üniversitede istedikleri bölümlere yerleşip hedefledikleri kariyeri elde etmeklerini sağlamak için METAFOR Eğitim Kurumlarını kurduk. 

  Uzun yıllar METAFOR Eğitim Kurumları olarak sizlerle beraber yürüdük. Yılların bize katmış olduğu tecrübe ve birikimlerin bir meyvesi olarak YÖS konusunda özgün  ve güncel içerikli kaynak kitaplar çıkarma kararı aldık. Tabii ki bu yeni oluşuma, yeni bir isimle devam etmek istedik. Bu yüzden beraber yürüdüğümüz bu yola CANER EĞİTİM KURUMLARI  ismi ile devam etme kararı aldık.

  CANER Eğitim Kurumları yayınları olarak siz değerli öğrencilerimizin YÖS sınavi ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, sürekli güncellenen, özgün içeriğe sahip yayınlarımızla yanınızdayız.

MİSYONUMUZ

 

  Kendisini bilgiyle dolduran değil bilgiyi kullanabilen, özgürce düşünebilen ve düşündüklerini dile getirebilen, özgüveni yüksek, evrensel değerlere saygılı geleceğin aydın insanlarını yetiştirebilmek.

  Öğrencilerimizin sahip oldukları potansiyellerini, bireysel bilgi ve becerilerini en yüksek seviyeye çıkararak, öğrenmede bireysel yaklaşım ve kişiye göre oluşturulan başarı yöntemleri ile tüm öğrencilerin hedefledikleri kariyeri elde etmelerini sağlamak, yeni nesil eğitim felsefesiyle gelecekte ihtiyaç duyulan evrensel niteliklere sahip kültürlü bireyleri bugünden yetiştirebilmek.     

  Caner Eğitim Kurumları yılların birikimi ile kendi yayın grubunu hazırlayan, YÖS sınavlarını iyi analiz etmiş, alanında uzman bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

 VİZYONUMUZ

  Caner Eğitim Kurumları sürekli gelişme felsefesine inanan, kişisel gelişim ve kariyer olanakları sunan ve yaratıcılığa önem veren bir eğitim kuruluşudur.
  Bu zahmetli süreçte sizlerin işini kolaylaştırıp, hayal ettiğiniz geleceği hazırlamanızda yolunuzu aydınlatmaya devam edeceğiz.

bottom of page